Oferta

Możliwe, że właśnie się zaręczyłaś i w ferworze emocji sprawdzasz jak zaplanować swój ślub, a może już jesteś na etapie przygotowań ale poczułaś że nerwy biorą górę, a spraw do załatwienia jest zbyt dużo?

Spokojnie, jestem tu właśnie po to aby pomóc ☺

Do moich zadań należą…

Ustalanie budżetu 

To jedno z najważniejszych zadań Konsultanta Ślubnego. Gdy poznam dokładnie Waszą wizję, mogę rozpocząć poszukiwania odpowiednich podwykonawców, tak aby nie przekroczyć ustalonego budżetu, a przy tym zrealizować Wasze oczekiwania.

Polecenie sprawdzonych podwykonawców 

Warto pamiętać, że Konsultant Ślubny jest zorientowany na rynek ślubny i często współpracuje z różnymi firmami, co sprawia, że zawsze poleci Wam sprawdzone osoby.

Pomoc na każdym etapie przygotowań 

Masz już podpisane umowy z podwykonawcami, ale spraw do załatwiania jest zbyt dużo? A może poza wybraną salą nie macie jeszcze nic innego załatwionego? Bez stresu, mogę wkroczyć w każdym momencie i pomóc przy organizacji ☺

Koordynacja w dniu Ślubu 

Podczas tego szczególnego dnia jestem z Wami i pilnuję aby wszystko potoczyło się zgodnie z Waszymi oczekiwaniami.

Porada i wsparcie

Warto mieć kogoś przy sobie, kto rozumie przez co przechodzicie, a co najważniejsze wie jak jak sobie z różnymi problemami poradzić.

Ponieważ temat Ślubu i Wesela jest bardzo szeroki, a każda osoba inaczej sobie wyobraża ten dzień, chętnie spotkam się z Tobą i Twoim wybrankiem przy kawie, by porozmawiać o Waszej wizji.

Pierwsze spotkanie jest niezobowiązujące i to Wy decydujecie czy chcecie nawiązać ze mną współpracę. Masz jakieś pytania – napisz do mnie 🙂

kontakt@weddingsandmore.pl

~W & M