Marzycielka, romantyczka – Wedding Planner’ka

Kim tak naprawdę jest Konsultant Ślubny? Dlaczego postanowiłam nim zostać?

Niewiele osób wie, kim tak na prawdę jest Konsultant Ślubny.

Przede wszystkim jest to osoba, która ma pomóc przy organizacji Ślubu i Wesela. Wspiera Was podczas planowania całej uroczystości oraz sprawuje pieczę nad jej przebiegiem. Kontaktuje się z podwykonawcami w każdej kwestii oraz pilnuje wszystkich terminów i budżetu. Dodatkowo zawsze służy radą i pomocą. Jest to swojego rodzaju “Anioł Stróż” tak ważnego dnia, jakim jest Ślub. Powierzając organizację takiej osobie, możecie być pewni, ze zrobi wszystko aby było po prostu cudownie.

Osobiście, przy wyborze tego zawodu, kierowałam się głównie zamiłowaniem do tematyki Ślubu – do tego co oznacza, do jego pięknej oprawy oraz widoku zakochanych i szczęśliwych ludzi. Jestem perfekcjonistką i muszę się przyznać, że jestem również romantyczką. Uważam, że miłość, jak i zawarcie związku małżeńskiego zasługuje na przepiękną oprawę 😉

Dokładnie pamiętam jakie emocje towarzyszą w dniu ślubu i z czystym sumieniem mogę przyznać, że nie da się ich porównać z niczym innym! Każda z Nas musi to po prostu przeżyć 😉 Pracując ze świadomością, że para Młoda obdarza mnie tak wielkim zaufaniem podczas realizacji Ślubu i Wesela sprawia ogromną satysfakcję i właśnie dlatego to robię 😉 Swój ślub już przeżyłam – był stres, była niepohamowana radość oraz łzy szczęścia 😉 Z wielką przyjemnością pomogę i Wam w zaplanowaniu oraz realizacji tego najcudowniejszego dnia.

~ W & M

Leave a Reply